Turnéplan

Turnéplan

Lørdag 11. desember – THE ROXY BAR, Karl Johansgt. 12

 

Semifinalister:

Helena Onnerfelt

Martin Sundberg

Nicolai Von Hirsch

Øyvind Haug

Elisabeth Fredriksen

Tore Johansen

Espen Kanestrøm

Tonje Hinze

Tony Johansen

Finaleshow starter 20:00

 

KVALIFISERING

Mandag 29. november – NABOENS PUB Grünerløkka adresse: Toftesgt. 30

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Vinnare: Hannu Hirvikoski, Marius Johnsen og Rune Martinsen

Tirsdag 30. november – AMERIKALINJEN adresse: ved OSLO S

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Vinnare: Magnus S. Callister, Lars Folke Nordmark og Moussa Maksem

Onsdag 1. desember – LA GROTTA BAR (SORIA MORIA) adresse: Vogtsgt. 64

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Vinnare: Samir Boubouh, Aymond Vagle og Kåre Holmsen

Torsdag 2. desember – THE ROXY BAR adresse: Karl Johansgt. 12

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Fredag 3. desember – BARRACUDA BAR & CAFE adresse: Sandakerv. 59

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Lørdag 4. desember – NABOENS PUB Grünerløkka adresse: Toftesgt. 30

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Søndag 5. desember – TORGET PUB adresse: Jessheim

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

 

STAVANGER

Kvalifisering:

Onsdag 10. november – HOVMESTERN adresse: Skagenkaien 30

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Torsdag 11. november – GOSSIP adresse: Skagen 21

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Fredag 12. november – CARDINAL adresse: Skagen 21

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Siste kvalifiseringsrunde og By finale

Lørdag 13. november – STEM adresse: Skagenkaien 28

VIKTIG: Påmelding fra 18:00, konkurransen starter 19:00

Vinner i Stavanger: Andre Gundersen

 

 

TRONDHEIM

Kvalifisering:

Onsdag 17. november – BAR SOFA adresse: Karl Johans gt. 8

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Torsdag 18. november – DEN GODE NABO adresse: Øvre Bakklandet 66

Påmelding fra 19:00, konkurransen starter 20:00

Fredag 19. november – RIO adresse: Nordre gate

Påmelding fra 19:00, konkurranse starter 20:00

Siste kvalifiseringsrunde og By finale

Lørdag 20. november – DOWNTOWN adresse: Nordre gate

VIKTIG: Påmelding fra 18:00, konkurransen starter 19:00

Vinner i Trondheim: Thomas Ovesen

 

BERGEN

Kvalifisering

Onsdag 24. november – PIANOBAREN/ HAVARIET Zachariasbryggen

Torsdag 25. november – BLUEVELVET adresse: Bankerotto

Fredag 26. november – KLARBAR adresse: Zachariasbryggen

Siste kvalifiseringsrunde og By finale

Lørdag 27. november – KLARBAR adresse: Zachariasbryggen

VIKTIG: Påmelding fra 18:00, konkurransen starter 19:00

Vinner i Bergen: Frank Nilsen